عشق فوتبالی مهندس هاشمی

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل و رئیس شورای استان قهرمانی تراکتور در جام حذفی را طی نامه ای به رئیس شورای شهر استان آذربایجان شرقی تبریک گفته است.

در بخشی از نامه، یعقوب هاشمی این موفقیت را به تراکتوری های عزیز استان اردبیل با به کار بردن کلمه ویژه، صمیمانه تبریک عرض کرده و تداوم این موفقیت ها در رقابت های داخلی و بین المللی را خواستار شده است.

رئیس شورای استان گویا چنان از این پیروزی شاد و مسرور بوده که رونوشت نامه را به رئیس عالی استان ها، مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور سازی نیز ارسال کرده است.

از قدیم گفته اند چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. این همه تعصب به فوتبال و این همه علاقه مندی به ورزش را این عضو شورا چرا در مورد ورزش اردبیل و تیم فوتبال شهرداری نشان نداده است؟

شدت طرفداری از فوتبال که در سطر سطر نامه رئیس شورای استان به چشم می خورد و احساس می شود این سوال را مطرح می کند که به چه دلیلی در فوتبال شهری که عضو شورای آن است بروز نداده است؟

انتشار متن مذاکرات انجام یافته در صحن علنی و کمیسیون فرهنگی در مورد تیم شهرداری می تواند از موضعگیری کسانی که سنگ فوتبال را به سینه می زنند پرده بردارد و برخی واقعیت ها را برای افکار عمومی روشن بکند.

باید از این همه تعصب عضو شورای شهر اردبیل به فوتبال استفاده کرد و مواردی را به وی یادآوری نمود.

مهندس هاشمی عزیز حال که شما از پیروزی تیم تراکتور مسرور شده و دست به قلم برده و این پیروزی را به مسئولین استان همسایه تبریک گفته ای آیا در جریان هستید که تیم های پایه شهرداری یعنی امید و نوجوانان و نونهالان که باید در رقابت های کشوری حضور یابند در بدترین وضعیت ممکن به سر می برند؟ آیا سراغ دارید که زمین و توپ برای تمرین کردن ندارند؟ آیا مستحضرید که از ابتدایی ترین امکانات و تجهیزات لارم به بهره هستند؟

با وضعیتی که در حال حاضر فوتبالیست های عضو تیم های پایه شهرداری دارند این تبریک و احساس شادمانی از طرف شما را به کجای دلمان بگذاریم.

چرا نباید با این همه علاقه و تعصب به فوتبال از وضعیت تیم های پایه شهرداری بی اطلاع باشید؟

آیا سزاوار نیست که از فردا بحث رسیدگی به تیم های پایه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری را در دستور کار قرار بدهید و به عنوان عضو شورا و عاشق فوتبال به هر روش و طریقی که بوده باشد مشکلات آن ها را برطرف نمایید؟

دوستداران تیم شهرداری انتطار دارند که این بار علاقه مندی به فوتبال را نه در حرف بلکه در عمل به اثبات برسانید. نامه منتشر شده از شما این توقع را در بین دوستداران فوتبال ایجاد کرده است مگر این که……

 

نادر پرستار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سد گیوی آب‌بندی می‌شود

پ شهریور ۲۷ , ۱۳۹۹
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی آب‌بندی سد گیوی برای آماده‌سازی پروژه جهت آبگیری کامل سد در حال اجرا است. عباس جنگی مرنی در گفت و گو با ایرنا افزود: همزمان با اجرای عملیات پایاب سد گیوی کار عملیات اجرایی تزریق بتن به […]

شاید برای شما جالب باشد