امیدوارم اندیشه های جدید موجب رونق و توسعه اقتصادی استان شود

طی مراسمی با حضور استاندار اردبیل معاونان سابق استانداری تکریم و معاونان جدید نیز معارفه شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، در این جلسه استاندار اردبیل ضمن تقدیر از همه کارکنان و معاونان سابق گفت: همه مسوولیت ها زمانی پایان می یابد و با تغییر دولت تغییرات در حوزه های مختلف نیز طبیعی و یک امر عادی است.

سید حامد عاملی با بیان اینکه تغییرات به منزله این نیست که در گذشته کاری انجام نشده است افزود: کارهای زیربنایی خوبی در گذشته انجام شده و در حال انجام است و باید این اقدامات در حوزه های مختلف تداوم یابد و با اندیشه های جدید نیز شاهد رونق اقتصادی و توسعه روز افزون برای استان باشیم.

وی ضمن قدردانی از مجموعه همکاران استانداری اظهار کرد: همه ما برای یک استان و مملکت تلاش می کنیم و باید سعی کنیم این خدمات برای مردم و توسعه و بهبود وضعیت شاخص ها باشد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: هدف اصلی ما ارتقای شاخص ها در سطح استان است و باید از تجربه همه کسانی که دلسوزانه برای نظام و مردم گام بر می دارند در سنگرهای مختلف استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه تفکرات جدید سبب بهبود وضعیت می شود بیان کرد: معاونان جدید استانداری عموما افراد شناخته شده و کاری هستند که با ایده های جدید ضمن ادامه مسیر گذشته باعث بهبود وضعیت در استان خواهند شد.

عاملی ضمن معرفی معاونان جدید و مدیرکل حوزه استانداری تاکید کرد: همه ما باید نگاه توسعه ای و بهبود شرایط حاکم را داشته باشیم و نباید در این راستا اعتماد سوزی اتفاق بیافتد.

در ادامه معاونان سیاسی،امنیتی و اجتماعی، عمرانی، اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع سابق استانداری ضمن تقدیر از کارکنان زیر مجموعه خود گزارش کوتاهی از دوران مدیریت خودشان ارایه کردند.

در پایان رضا قاسمیان به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی، کاظم دبیر به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، یاسر عبداللهی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی، سید کمال الدین میرجعفریان به عنوان سرپرست معاونت عمرانی معرفی شدند و پرویز پرزور به عنوان مدیرکل حوزه استانداری معارفه شد.

همچنین استاندار اردبیل با اهدای لوح سپاس از زحمات معاونان و سرپرست مدیرکل سابق حوزه استانداری تقدیر کرد.

 

نادر پرستار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نامزدهای هیات فوتبال استان به خط می‌شوند

ی آبان ۱۶ , ۱۴۰۰
زمان‌بندی برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان اردبیل گویا توسط مسئولان فدراسیون اعلام شده‌است. تاآنجاکه پیگیری کردیم توسط هیئت فوتبال تاکنون نامه فدراسیون و چگونگی امر در فضای مجازی منتشر نشده‌است. نمی‌دانیم که چرا در برخی موارد افکار عمومی برای این هیئت نامحرم می‌شود درحالی‌که همیشه ادعای رسانه‌ای بودن و […]

شاید برای شما جالب باشد